Utorok 16. 10. 2018

Vitajte na EduPage

Drahí Študenti,

na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

Novinky

• Pondelok 4.A - 14:00 - 16:15 : Tamara Brejčáková, Karolína Čarnogurská, Sabína Gurovičová, Viktória Irhová, Vivien Kozubová, Viera Ľachová, Nikola Regecová, Tamara Strnadová, Nina Marhefková, Alexandra Irhová.

Utorok 2.A - 13:45 - 15:35 : Sofia Grivalská, Ivan Grivalský, Viktor Kromka, Janka Kronová, Laura Michaľáková, Jakub Pompa, Kristián Rušin, Sofia Závacká.

Utorok 1/II. 15:35 - 17:50 : Saskia Howard, Saffron Howard, Veronika Marhefková, Jana Krišandová, Samuel Petras

Streda 1.A 12:15 - 13:45 : Kristína Kroláková, Tereza Kurňavová, Krišpín Magyar, Michal Pješčák, Tamara Trulíková, Anna Výrosteková.

• OZNAM: VYUČOVANIE FS ROVINKA bude v STREDU v čase 14:30 - 16:00 hod. v tanečnej sále.

Začiatok: 3.10.2018

• Oznamujeme žiakom FS Pieniny, že úvodné stretnutie s novou vedúcou súboru bude vo štvrtok 20. 9. 2018 o 14:00 hod. v tanečnej sále ZUŠ.

Zaradení žiaci FS Pieniny: Grigerová Kristína, Hadidomová Natália, Horník Ján, Horník Richard, Irhová Alexandra, Irhová Viktória, Kronová Janka, Kronová Zuzana, Pješčáková Adriána, Wasowicz Lena Katarína.

• V júni 2018 sa mladí rybári z rybárskeho krúžku pod vedením Ing. Antona Kandu v zložení Tomáš Kozub, Matej Džima, Peter Kuľanda a Matúš František Mačutek zúčastnili celoslovenskej detskej súťaže Zlatý blyskáč v Ružomberku. Súťažilo sa v 5 disciplínach, v ktorých dosiahli vynikajúce výsledky. V muškarení vyhral Matej Džima, na druhom mieste skončil Tomáš Kozub a tretie miesto obsadil Matúš František Mačutek. Celkovo ako družstvo skončili na prvom mieste. V disciplíne prívlač obsadil tretie miesto Peter Kuľanda a ako družstvo obsadili druhé miesto. V love rýb na plavanú vyhral Tomáš Kozub a na druhom mieste skončil Matúš František Mačutek, ako družstvo skončili na prvom mieste. Na feeder obsadil tretie miesto Tomáš Kozub a družstvo sa umiestnilo na prvom mieste. Posledná disciplína bol rybolovná technika, kde podobne ako v muškarení obsadili prvé tri miesta naši chlapci, prvé miesto Matej Džima, druhé Peter Kuľanda a tretie Tomáš Kozub a ako družsvo obsadili taktiež prvé miesto. V sumárnom vyhodnotení ako družstvo skončili na prvom mieste a ako jednotlivci si podelili prvé tri mieste - prvý bol Tomáš Kozub, druhý Matúš František Mačutek a tretí Matej Džima. Srdečne chlapcom a Ing. Kandovi blahoželáme za prekrásny úspech a prajeme veľa šťastia aj v tomto školskom roku.

• Sabina Gurovičová – strieborné pásmo –grafika, Bohúňová paleta, 2018

• Žiaci ZUŠ prídu prvý septembrový týždeň v popoludňajších hodinách do ZUŠ konzultovať rozvrh hodín so svojími učiteľmi.

Novinky

Kontakt

• Základná umelecká škola ako organizačná zložka Spojenej školy, Štúrova 231/123, Spišská Stará Ves
    Spišská Stará Ves